Stavba dřevostavby na klíč

13. 3. 2017

Zabýváme se kompletní výstavbou dřevostaveb na klíč. Samozřejmě samotný pojem „na klíč“ může mít různé významy, proto Vám chceme naše realizace co nejvíce přiblížit. V našem katalogu naleznete množství typových domů v nejrůznějších cenových relacích a v případě jakýchkoliv dotazů nebo připomínek se na nás neváhejte obrátit.

Základy nové dřevostavby

V cenách dřevostaveb uvedených v naší nabídce se počítá s kompletní realizací základové desky na rovinatém pozemku.

Součástí realizace základové desky je:

  • Vytyčení stavby
  • Provedení výkopových prací
  • Zhotovení postupů inženýrských sítí
  • Vylití základových pásů dle projektu
  • Vylití základové desky dle projektu
  • Provedení tepelných izolací a izolací proti zemní vlhkosti

V případě, že se Váš nový dům bude stavět na pozemku ve svahu, je nutné provést úpravu kalkulace po předchozí osobní schůzce.

Konstrukce obvodového zdiva, příček a stropů dřevostavby

Naše dřevostavby stavíme pomocí tzv. difuzně uzavřené konstrukce. Jedná se o konstrukční systém, který je ověřený a spolehlivý. Zároveň díky celkové skladbě jsou naše domy stavěny ve standardu jako nízkoenergetické.

Skladba konstrukce obvodového zdiva

Samozřejmě v případě požadavků našeho klienta jsme schopni se přizpůsobit a zvolit konstrukci difuzně otevřenou, který je ovšem dražší na realizaci.

Vnitřní příčky a stropy jsou provedeny ze sádrokartonu.

Dřevostavby na klíč – podlahy

Vnitřní podlahy jsou provedeny z betonu a tepelné izolace z podlahového polystyrenu. Jako podlahovou krytinu do obytných místností standardně montujeme Egger Classic 31 nebo Egger Emotion. Samozřejmě po domluvě se zákazníkem je možné montovat i jiné krytiny. Kalkulace se podle požadavků upraví. Výběr vhodné podlahové krytiny je vhodné konzultovat s námi, protože celá dřevostavba je vybavena podlahovým vytápěním.

Dřevostavby na klíč – vytápění, rozvody vody a elektroinstalace

Součástí našeho standardu na klíč je kompletní provedení elektroinstalací a elektrického podlahového vytápění, zásuvky a vypínače pak ve standardu osazujeme řadou ABB Tango bílá.

Opět i v tomto případě platí, že jsme schopni se přizpůsobit Vašim požadavkům na rozmístění zásuvek, výběr jiné řady vypínáčů, doplnění datových sítí, EZS a další.

Podlahové vytápění

Co se týče podlahového vytápění, je realizováno pomocí elektrického topného kabelu a každá místnost je samostatně regulována termostatem. Elektrické podlahové vytápění zajištuje vysoký tepelný komfort a nízkou spotřebu el. energie.

Rozvody vody

Rozvody vody jsou realizovány v PPR trubkách. Jedná se o známe plastové potrubí. Součástí rozvodů jsou také baterie v koupelně a na WC (sprchová nebo vanová baterie, umyvadlová baterie, případně baterie pro umývátko na WC).

Dřevostavby na klíč – příprava na kuchyňskou linku

Součástí ceny nové dřevostavby je také příprava na kuchyňskou linku, během realizace pro Vás připravíme vývody vody, elektroinstalace a odpadů podle projektu nové kuchyňské linky.

Dřevostavby na klíč – koupelna a WC

Vzhledem k široké nabídce rodinných domů jsme schopni přizpůsobit koupelnu požadavkům klientů. Dokážeme nahradit vanu sprchovým koutem a naopak, případně instalovat obojí. Možná je také úprava rozmístění vybavení koupelny.

Z hlediska sanitárního vybavení máme nastaveny cenové hladiny pro jednotlivé prvky jako je vana, umyvadlo, WC atd. Tyto cenové hladiny naleznete zde.

V ceně dřevostavby se dále počítá s obklady a dlažbami do cenové hladiny 350,-Kč/m2.

Další informace o provedení střech nebo povrchové úpravy fasády jsou k dispozici v záložce standardy.

Zpět