JIROMONT s.r.o. - informace o naší společnosti

Firma JIROMONT s.r.o. vznikla ze zavedené společnosti Tesařství Roubal Jiří, která působila na trhu od roku 1996. První dřevostavby jsme montovali už v roce 1998 v Líbeznici. Od té doby se technologie dřevostaveb posunula mílovými kroky vpřed a my děláme vše pro to, abychom udrželi krok.

JIROMONT s.r.o. – co nabízíme?

V základu naší nabídky jsou domy s konstrukcí difusně uzavřenou, což je varianta levnější a tudíž častěji žádaná. Samozřejmostí je, že nabízíme i variantu difusně otevřenou. Velkou a nespornou výhodou je i krátká dodací lhůta výstavby takového rodinného domu cca 4 měsíce. 

JIROMONT s.r.o. – komunikace se zákazníkem a individuální přístup

Jsme přesvědčeni, že nejdůležitější je komunikace se zákazníkem a proto se snažíme, abychom zákazníkovi vyšli maximálně vstříc. Našim cílem je tedy individuální přístup a maximální spokojenost našeho klienta.

JIROMONT s.r.o. – kompletní realizace a financování stavby

Kromě samotné výstavby rodinného domu od výkopových prací a základů až po střechu a všech ostatních činností jako jsou elektroinstalace, vodo-topo-plyn, kanalizace a další, ke všem domům nabízíme projektovou dokumentaci v ceně a dokážeme zprostředkovat i financování stavby.